tu jesteś: telefony komórkowe / siemens

Telefony Komórkowe: Siemens

Siemens AG, globalna firma z główną siedzibą w Berlinie i Monachium, to światowy lider w branży elektrotechnicznej i elektronicznej.Zakończony 30 września rok budżetowy 2004/2005 był dla Siemensa rokiem wzrostu, nowych inwestycji, dalszej restrukturyzacji oraz zmian na kluczowych stanowiskach. Były to ostatnie miesiące pracy Heinricha von Pierera, który stał na czele firmy przez 12 lat. Podczas dorocznego spotkania akcjonariuszy, 27 stycznia 2005 r., nowym prezesem zarządu Siemensa został 47-letni Klaus Kleinfeld.
  Kleinfeld, który od 2002 roku z wielkim powodzeniem zarządzał regionalną spółką Siemensa w Stanach Zjednoczonych jest 11 szefem firmy w jej 158-letniej historii. Zapalony maratończyk oraz miłośnik opery, kontynuuje drogę wytyczoną przez poprzednika tj. strategię Siemens Management System, opartą na kluczowych dla firmy czynnikach, jakimi są innowacje, nastawienie na klienta oraz globalna konkurencyjność. Pod jego kierunkiem zarząd Siemensa AG opracował też roboczy program na najbliższe 2 lata i wytyczył ambitne cele – Siemens ma rosnąć dwa razy szybciej niż gospodarka światowa. Program ten
pod nazwą Fit 4 More wyznacza cztery priorytetowe obszary koncentracji działań: Efektywność i Portfolio, Doskonałość Operacyjna, Doskonali Pracownicy i Corporate Responsibility.

Wyniki roku 2004/2005 potwierdziły właściwy kierunek – Siemens osiągnął podstawowe cele finansowe, notując wzrost zamówień o 11% w stosunku do poprzedniego roku oraz wzrost sprzedaży o ponad 5 mld EUR, do poziomu blisko 75,5 mld EUR.


www.siemens.com


System bezpieczeństwa Sistore Siemens

System bezpieczeństwa o nazwie Sistore opracowany przez firmę Siemens nie tylko monitoruje chroniony obszar, ale również potrafi wychwycić poszukiwaną lub nieznaną osobę, rozpoznając ją po sposobie poruszania się.

Nietypowe funkcje systemu Sistore umożliwił specjalnie opracowany algorytm, dzięki któremu system zapamiętuje sposób poruszania się osób uprawnionych do wstępu na chroniony teren oraz automatycznie rozpoznaje intruza. Nieznana postać jest śledzona przez kamery, a system informuje bazę o włamaniu lub uruchamia alarm.

Przeprowadzone testy dowiodły, że system Sistore jest nie tylko dokładniejszy, ale także wydajniejszy od spostrzegawczości człowieka. Rozwiązanie firmy Siemens analizuje jednocześnie obraz przekazywany z wielu kamer i robi to z jednakową efektywnością przez wiele godzin.

Pierwsza instalacja systemu Sistore będzie miała miejsce na targach The Asian Games 2006 w Doha w grudniu. Chroniony obszar będzie monitorowany przez 1300 kamer.Polityka Prywatnosci |

Siemens E-butik - Darmowe ogłoszenia i baza firm - Fotograf na ślub i wesele w Płocku