tu jesteś: telefony komórkowe / nec

Telefony Komórkowe: NEC

NEC Corporation (NASDAQ: NIPNY) - międzynarodowe konsorcjum z dziedziny informatycznej z siedzibą w Minato w Japonii.

Firma produkuje sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny, urządzenia elektroniczne i oprogramowanie, między innymi notebooki Versa oraz Lavie (na rynek japoński).
  Firma NEC stworzyła Earth Simulator, najszybszy superkomputer na świecie w tym czasie. NEC jest częścią Sumitomo Group oraz spółka publiczną notowaną na giełdach tokijskiej, NASDAQ i londyńskiej.

W roku 1980 NEC wyprodukował pierwszy DSP, NEC µPD7710. Przez ostatnie 5 lat NEC zajmował zawsze miejsce w pierwszej czwórce firm uzyskujących patenty w USA, średnio 1764 co roku.
Poprzednia nazwa firmy Nippon Electric Company, Limited, a w roku 1983 nazwa ta uległa zmianie. Chociaż firma nadal jest znana pod dawną nazwą na terenie Japonii. NEC został założony przez Kunihiko Iwadare wraz z grupą współpracowników. Jednen z założycieli pochodził z USA. NEC wraz z Western Electric Company stał się pierwszym joint-venture z zachodnim kapitałem. Przedstawicielem Western Electric w zarządzie firmy NEC był Walter Tenney Carleton.

www.nec.com


Giętki telefon NEC

Firma NEC zaprezentowała aparat komórkowy wykonany z podatnego na zmianę kształtu materiału, wysoce odpornego na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Nowy telefon Tag Cellphone łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne z futurystycznymi trendami stylistycznymi.

Rozwój technologii oraz szybko zmieniające się trendy na rynku, skłaniają producentów do poszukiwania nowych, odbiegających od konwencji i standardów, rozwiązań. Konsumenci zasypywani są nowymi urządzeniami lub innowacyjnymi zastosowaniami już istniejących produktów.

Telefon Tag Cellphone firmy NEC oferuje zupełnie nowy design oraz wysoką użyteczność. Materiał z jakiego wykonane jest urządzenie to pewien rodzaj tworzywa sztucznego o właściwościach gumy. Użytkownik może nadać mu dowolny kształt, który w dodatku nie powróci samoistnie do stanu poprzedniego. Telefon jest wysoce odporny na wodę oraz wstrząsy.

Producent nie podał jeszcze informacji o cenie urządzenia oraz przybliżonego terminu jego rynkowego debiutu.Polityka Prywatnosci |

Nec Zegarki Festina - Dating - Malowanie Scian Wroclaw