tu jesteś: telefony komórkowe / alcatel

Telefony Komórkowe: Alcatel

Alcatel dostarcza rozwiązania komunikacyjne dla operatorów, dostawców Internetu, instytucji i firm. Umożliwiają one szeroko rozumianą transmisję głosu, danych i wideo. Wykorzystując swoją mocną pozycję na rynku stacjonarnych i mobilnych sieci szerokopasmowych, aplikacji i usług, Alcatel wspiera swoich partnerów w budowie zorientowanego na użytkownika świata usług szerokopasmowych.
 

Firma zatrudniając 58 000 pracowników i działając w 130 krajach na całym świecie, osiągnęła w 2005 roku przychody w wysokości 13,1 miliarda euro.

Alcatel to czołowy dostawca rozwiązań do komunikacji IP dla przedsiębiorstw dowolnej wielkości i instytucji sektora publicznego na całym świecie.

Oferta Alcatela obejmuje aplikacje do komunikacji biznesowej, w tym ujednolicony system komunikacji i contact center, nowoczesne rozwiązania telefonii IP i produkty do sieci IP.

Przy współpracy z ok. 1,5 tys. partnerów biznesowych i aplikacyjnych, dostarczają rozwiązania komunikacyjne dostosowane do specyficznych potrzeb takich sektorów, jak usługi finansowe, hotelarstwo, edukacja, samorządy, służba zdrowia i telekomunikacja.

www.alcatel.co


Alcatel rozszerza swoją działalność na rynku usług telewizji mobilnej

Firmy Alcatel i Samsung Electronics poinformowały o podpisaniu umowy

dotyczącej opracowania telefonu komórkowego zgodnego z unowocześnionym standardem DVB-H i pracującego w paśmie S. Jest to część rozwiązania Unlimited Mobile TV firmy Alcatel. Firmy Alcatel i Samsung będą wspólnie prowadzić testy zgodności operacyjnej, aby dostarczyć operatorom kompleksowe i jednolite rozwiązanie, a użytkownikom wysokiej jakości usługi telewizji mobilnej.


Obie firmy będą wspierać proces standaryzacji tego rozwiązania na forum DVB utworzonym w ramach grupy ad hoc DVB-SSP (Satellite Services for Portable devices). Podejmą również wspólne działania na rzecz wprowadzenia tego rozwiązania na rynek. Pierwszy etap realizacji umowy obejmuje Europę, w której już teraz dostępne jest pasmo S.

Rozwiązanie pracujące w paśmie S umożliwia pokrycie zasięgiem telewizji mobilnej obszaru całego kraju lub nawet kontynentu, a sygnał jest odbierany także wewnątrz budynków. Co więcej, jest ono zgodne z technologią DVB-H wykorzystującą pasmo UHF; możliwe jest więc zaprojektowanie terminali telewizji mobilnej pracujących w dwóch trybach: UHF i w paśmie S.

Jednocześnie firma Eutelsat Communications, będąca jednym z największych operatorów satelitarnych, potwierdziła swoją decyzję o udostępnieniu pasma S za pośrednictwem satelity W2A. Umowa na budowę tego rozwiązania została zawarta w tym roku.

Polityka Prywatnosci |

Alcatel Mapa Kraków - Sukienki Na Allegro - Dobre monety